Modaistyl.pl - Moda i Styl

Koszulki z nadrukami

Koszulki z nadrukami

Niezastąpioną częścią damskiej garderoby jest oczywiście t-shirt. Idealnie sprawdzi się w stylizacji codziennej zestawiony z jeansami lub spodniami typu cygaretki, z prostą ołówkową spódnicą i żakietem, jak również w wersji wieczorowej z krótką skórzaną kurtką, mini spódniczką oraz wysokimi szpilkami. Oryginalny t-shirt to modny element stylizacji casualowych, jak i bardziej wyrafinowanych wieczorowych.

Prosta bawełniana bluzka nie musi być nudna i banalna warto, więc poświęcić trochę czasu i wyszukać t-shirt dla siebie.

Ciekawą kolekcję koszulek inspirowaną malarstwem Paula Gauguina przygotowali projektanci RESERVED. Ta limitowana seria t-shirtów z reprodukcjami obrazów Gauguina zachwyca kolorami, bo nieskazitelnie biała koszulka jest doskonałym tłem dla niezwykłych obrazów.

Białe lub czarne koszulki z wyjątkowymi nadrukami znajdziemy też w kolekcjach Mohito i Farina Rosa. Dominują motywy kobiecych portretów, abstrakcje lub miks różnych obrazów i napisów. Niektóre koszulki są dodatkowo ozdobione cekinami lub dżetami.

Natomiast w kolekcji Tally Weijl mamy ogromny wybór koszulek z motywami kwiatowo-roślinnymi oraz najróżniejsze kolaże – lekko futurystyczne i bardzo abstrakcyjne. Wybierając t-shirt z nadrukiem koniecznie trzeba zwrócić uwagą na krój, najlepszy jest lekko dopasowany w talii, który podkreśla kobiecą sylwetkę.

Oprac. im.

Koszulki z nadrukami - RESERVED

Koszulki z nadrukami - RESERVED

Koszulki z nadrukami - MOHITO

Koszulki z nadrukami - MOHITO

Koszulki z nadrukami MOHITO

Reklama na Moda i Styl

Koszulki z nadrukami - Farina Rosa

Koszulki z nadrukami - Farina Rosa

Koszulki z nadrukami - TALLY WEIJL

Koszulki z nadrukami - TALLY WEIJL

Reklama na Moda i Styl

Dodatkowe informacje

Zdjęcia pochodzą z materiałów prasowych: Reserved, Tally Weijl, Mohito, Farina Rosa.