Modaistyl.pl - Moda i Styl

Pokaz mody: Bohoboco wiosna/lato 2013

Pokaz mody: Bohoboco Spring/Summer 2013

Projekty z metką BOHOBOCO od początku zyskały uznanie szerokiego grona odbiorców. Widać konsekwencję stylu, a jednak każdy kolejny ich pokaz to nowa estetyka. Pokazują, jak iść z duchem czasu i duchem mody dalej i dalej. To ubrania zmysłowe i kobiece, idealne na wielkie wyjście, ale też na tyle oficjalne, że niektóre z nich można założyć do pracy. Są to ubrania dla kobiet nowoczesnych i aktywnych, które szukają nowej interpretacji klasycznej elegancji, lekko niestandardowej.

Kolekcja jest dynamiczna i bardzo zróżnicowana po to, aby kobieta miała pole manewru, aby mogła się bawić modą, szukać rzeczy, które jej się podobają. Każdy projekt to idealne połączenie formy, funkcjonalności, wygody i klasy. Kolekcję wiosna-lato 2013 cechują prostota i użyteczność połączone z energią i zmysłowością. Dominują fasony dopasowane, podkreślające kobiece kształty, ale nie zabrakło również bardziej casualowych. Kolekcja jest bardzo spójna.

Pracując nad najnowszą kolekcją zadbaliśmy o to, aby każda kobieta mogła wybrać tu coś dla siebie – powiedział  Michał Gilbert Lach. Wiemy jak bardzo kobiety różnią się między sobą – dodał Kamil Owczarek – Decyzja o tym, co na siebie włożą zależy  nie  tylko od gustu, ale także od sytuacji oraz nastroju. Zachęcamy kobiety do zabawy długościami, fasonami oraz przełamujemy sztywne zasady dotyczące obowiązujących trendów.

Kolekcja jest utrzymana w ulubionych kolorach projektantów – białym, czarnym i szarym, ale tym razem pojawił się też róż w wielu odcieniach. Materiały wykorzystane w kolekcji to jedwabie i bawełny, nowością są lny i sztywne organzy. W BOHOBOCO wiosna - lato 2013 znalazły się torby BOHOBOCO oraz ręcznie produkowane buty BOHOLOFT stworzone wspólnie z projektantkami LOFT37.PL.

Pokaz kolekcji Kamila Owczarka i Michała Gilberta Lacha odbył się w warszawskim Soho Factory 23 stycznia 2013 roku. Partnerem pokazu po raz kolejny była Cisowianka Perlage.

Oprac.im

Zdjęcia: Bohoboco Spring/Summer 2013

Pokaz mody: Bohoboco 2013 Pokaz mody: Bohoboco 2013 Pokaz mody: Bohoboco 2013

Informacje dodatkowe

W artykule wykorzystano zdjęcia pochodzące z materiałów prasowych.

Reklama na Modaistyl.pl

Reklama na Modaistyl.pl

Pokazy mody - najnowsze i archiwum