Modaistyl.pl - Moda i Styl

Sukienki dżinsowe

Sukienki dżinsowe

Artykuł sukienki dżinsowe

To strój zarówno dla małych dziewczynek, nastolatek, jak i dojrzałych kobiet. Można ją nosić w każdym wieku i o każdej porze roku, wystarczy wybrać odpowiedni krój sukienki dżinsowej, dodatki i już.

Denim od lat ukazuje zupełnie inny wymiar stylu, każdy kolejny sezon to nowa odsłona sukienki dżinsowej. Obecnie to klasyka sama w sobie, znajdziemy je w kolekcjach różnych marek. Denim w kobiecym ujęciu jest niezwykle sexy niezależnie od fasonu, bo sukienki dżinsowe mogą być m.in. dopasowane, gorsetowe, koszulowe w stylu boyfriend i obszerne tuniki. To uniwersalny i ponadczasowy materiał, który początkowo był jachtowym płótnem.

Sukienka dżinsowa pozwala na oryginalne stylizacje, podkreślające kobiecość i dziewczęcość a zarazem dające niezwykłe poczucie luzu i nieskrępowania. W zależności od indywidualnego stylu sukienka sprawdzi się w wielu zestawach ubraniowych. Można ją łączyć zarówno z kowbojskimi botkami, jak i kobiecymi sandałkami. Pasuje do niej skórzana ramoneska i kolorowy żakiet. Sukienka dżinsowa pozwala tworzyć wspaniałe różnorodne stylizacje od rock’n’rolowych po boho.

Ciekawe sukienki dżinsowe znajdziemy w ofercie marki Levi’s, zarówno w kolekcji wiosennej, jak i jesiennej. Miłośniczą denimowych stylizacji jest Marina, artystka często pokazuje się w nich na koncertach. Piosenkarka wystąpiła też w roli modelki prezentując kolekcję Levi’s jesień/zima 2012/2013. Swego czasu niezwykłą kolekcję denimową zaprezentowała marka RESERVED, a twarzą kampanii, była światowej sławy modelka Sasha Pivovarova.

Oprac. is.

Sukienki dżinsowe: BIG STAR

Sukienki dżinsowe: BIG STAR Sukienki dżinsowe: BIG STAR

Sukienki dżinsowe: RESERVED

Sukienki dżinsowe: RESERVED

Reklama na Moda i Styl

Sukienki dżinsowe: Levi's

Sukienki dżinsowe: Levi's

Sukienki dżinsowe: Levi's Sukienki dżinsowe: Levi's

Sukienki dżinsowe: Levi's Sukienki dżinsowe: Levi's

Marina w sukience Levi's Marina w sukience Levi's

Reklama na Moda i Styl

Sukienki dżinsowe: HOUSE, CROPP, Petit Bateau

Sukienki dżinsowe: HOUSE Sukienki dżinsowe: CROPP

Sukienki dżinsowe: HOUSE Sukienki dżinsowe: Petit Bateau

Dodatkowe informacje

Zdjęcia pochodzą z materiałów prasowych: Big Star, House, Reserved, Levi’s, Cropp, Petit Bateau.