Modaistyl.pl - Moda i Styl

Stylizacje bielizna

Stylizacje bielizna

Odpowiednio dobrana bielizna niezależnie od okoliczności to pomijając kwestie modowe nasze dobre samopoczucie i komfort. Wiadomo, że opadające ramiączko od biustonosza, czy wystające stringi nie tylko mogą drażnić nas same, bo ile razy można to poprawiać ukradkiem, ale są też absolutnym barkiem elegancji. Zatem najważniejszy jest odpowiedni dobór bielizny, która musi być idealnie dopasowana, ponieważ bielizna zbyt duża nie będzie spełniała swojej funkcji. Natomiast bielizna zbyt mała będzie się odznaczać pod ubraniem a to nie wygląda estetycznie. Dobrze dobrana bielizna potrafi zdziałać cuda, bo pomaga nam podkreślić atuty naszej figury oraz zakamuflować to i owo.

Idealnie dobrana bielizna jest niezauważalna, no chyba, że naszym celem jest kuszenie i odsłonięcie niektórych elementów garderoby jest celowe a okazja jest do tego jak najbardziej stosowna. Wówczas decydujemy się na piękny biustonosz, który jest ozdobiony wyrafinowanymi wzorami i zdobieniami. Jednak do pracy lepiej wybrać bieliznę niezauważalną. I nie chodzi tu o nudne wzory czy kolory, o nie. Bielizna to nasza druga skóra, dlatego warto, aby była ona wygodna i piękna. Nie od dziś wiadomo, że gdy kobieta nosi elegancką bieliznę to inaczej się porusza, bo choć jej nie widać, to ona sama czuje się piękniejsza. A zatem bielizna do pracy też może być uwodzicielska, modna i ciekawa ale niewidoczna. Obowiązuje niepisana zasada, że pod jasne ubrania zakładamy bieliznę białą lub cielistą, a pod ciemne stroje bieliznę o korespondujących odcieniach. Aby się przekonać, jaki efekt daje odwrotny dobór koloru bielizny do stroju wystarczy obejrzeć zdjęcia niektórych gwiazd.

Bardzo istotną kwestią jest dobranie bielizny do kroju stroju. Szczególnie należy zwrócić uwagę na to, aby miseczki biustonosza nie wystawały spod ubrania. Kolejnym grzechem modowym są wystające ramiączka od biustonosza. Poniżej kilka wiosennych stylizacji na różne okazje: do pracy, na spotkanie w gronie przyjaciół i na wieczorne wyjście.

Oprac. Liliana Soban

Stylizacje bielizna - zdjęcia

Stylizacje bielizna

Stylizacje bielizna

Stylizacje bielizna

Dodatkowe informacje

W artykule wykorzystano zdjęcia pochodzące z materiałów prasowych AXAMI