Modaistyl.pl - Moda i Styl

Pepe Jeans

Pepe Jeans

Pepe Jeans London to marka odzieżowa o ugruntowanej pozycji w świecie mody. Pepe Jeans London jest jedyną marą odzieżową na świecie, która na stałe współpracuje z Fundacją Andy Warhola. Rezultatem tej współpracy jest najbardziej ekskluzywna linia - Andy Warhol by Pepe Jeans. Ubrania z tej kolekcji są inspirowane pracami artysty. Na sukienkach, koszulkach i t-shirtach znajdują się portrety Marilyn Monroe, puszki zupy Campbell i inne kultowe już grafiki artysty, a wszystko w pop-artowej kolorystyce.

Firma Pepe Jeans powstała w roku 1973 na Portobello Road, szybko zyskała uznanie wśród klientów, którzy pokochali jej produkty jeansowe i rewelacyjne kurtki skórzane, zresztą dziś są one już kultowe. Pepe Jeans London tworzy stroje dla każdego, kompletne kolekcje damską, męską i dziecięcą wraz z akcesoriami.

Należy podkreślić, że kolekcja dziecięca Pepe Jeans London jest wyjątkowa, ponieważ nie różni się stylem od kolekcji dla dorosłych. Ubrania dziecięce są miniaturami produktów z kolekcji dla dorosłych. Firma od początku stawia na jakość, a zwłaszcza na dobór włókien, wykończenia i fason. Produkty Pepe Jeans London to ekskluzywna moda w przyjaznych cenach. Jej produkty wyróżnia charakterystyczny styl Boho połączony z elementami brytyjskiej kultury rockowej. Każda kolekcja Pepe Jeans London to połączenie aktualnych trendów z wybiegów z tym, co charakterystyczne dla marki.

Pepe Jeans Lodon współpracuje z wieloma gwiazdami, a niektórzy tu rozpoczynali swoją karierę, jak Kate Moss, Sienna Miller, Daria Werbowy czy Jon Kortajarena. Nawet aktor Jason Priestley znany z popularnego serialu Beverly Hills 90210 będąc gwiazdą wziął udział w reklamie Pepe Jeans London.

W Polsce największy salon Pepe Jeans London został otwarty w październiku 2011 roku w Starym Browarze w Poznaniu.

fot. materiały prasowe.

Oprac: im

Pepe Jeans

Pepe Jeans Pepe Jeans

Reklama na Moda i Styl

Pepe Jeans

Pepe Jeans Pepe Jeans

Reklama na Moda i Styl

Dodatkowe informacje

W artykule wykorzystano zdjęcia pochodzące z materiałów prasowych marki Pepe Jeans. Pokaz mody odbył się w Poznaniu podczas otwarcia salonu.