Modaistyl.pl - Moda i Styl

Modne płaszcze

Modne płaszcze

Na chłodne, deszczowe lub wietrzne dni płaszcz jest absolutnie niezastąpiony. W tym sezonie po raz pierwszy NIFE proponuje flauszowe płaszcze, które są klasycznie proste, bez zbędnych zdobień. Dzięki temu są uniwersalne i nadają się na każdą okazję – do pracy i do teatru.

Kolekcja płaszczy NIFE

Dekolt wykończony jest minimalistyczną stójką, a guziki zostały ukryte pod paskiem materiału. Dostępne są w kilku kolorach – beżowym, czarnym, ecru, grafitowym i modnym odcieniu miodowo-musztardowym.

Natomiast w kolekcji HEPPIN.COM znajdziemy krótkie płaszczyki, też ze stójka, lecz ta jest zapinana na jeden lub dwa guziki. Jednak to raczej okrycie na jesień niż srogą zimę, wówczas lepiej się sprawdzi puchowy płaszcz, tak modny w tym sezonie. Odpowiedni krój i pasek podkreślają kobiecą sylwetkę. A przed wiatrem osłonimy się kapturem obszytym futrem. Oczywiście zawsze modne są płaszcze o klasycznym kroju i fasonie, jak pelerynki w stylu Twiggy, trencz Burberry, długie szlafrokowe z paskiem i kieszeniami lub bez. One regularnie powracają jako sezonowe hity w lekko zmienionej wersji. Tu istotną rolę odgrywają detale i wykończenie. Jednak niezmiennie kwintesencją szyku i stylu jest jakość tkaniny, jej deseń i faktura. Warto zainwestować w płaszcz idealny dla nas, wykonany z materiału luksusowego, jak wełna, kaszmir a może skóra, wówczas w połączeniu z klasycznym fasonem będzie zawsze modny.

Iwona Maculewicz

Kolekcja płaszczy HEPPIN

Kolekcja płaszczy Heppin

Kolekcja płaszczy Heppin

Kolekcja płaszczy Heppin

Reklama na Moda i Styl

Kolekcja płaszczy NIFE

Kolekcja płaszczy NIFE

Poniżej prezentujemy dla porównania modele klasyczne w nieco zmienionej formie z kolekcji jesień-zima 2010/2011

Płaszcze: ARYTON (po lewej) i RESERVED (po prawej)

Kolekcja płaszczy ARYTON Kolekcja płaszczy RESERVED

Kolekcja RESERVED

Kolekcja płaszczy RESERVED Kolekcja płaszczy RESERVED

Kolekcja GAPA FASHION

Kolekcja płaszczy GAPA FASHION Kolekcja płaszczy GAPA FASHION

Dodatkowe informacje

W artykule wykorzystano zdjęcia pochodzące z materiałów prasowych: Gapa Fashion, Heppin, Reserved, Nife, Aryton.