Modaistyl.pl - Moda i Styl

Moda na Euro

Moda na Euro

Moda i sport to dziedziny, które pozornie niewiele łączy, a jednak rzeczywistość wygląda nieco inaczej. Wielką modę i wielki sport łączą wielkie nazwiska. Gwiazdy sportu biorą udział w kampaniach reklamowych wielkich marek, jak David Beckham, który wystąpił w reklamie bielizny Emporio Armani. A od ubiegłego roku David Beckham współpracuje z Hennes & Mauritz (H&M), efektem tej współpracy jest nowa linia bielizny znanego piłkarza. W przeszłości piłkarz współpracował z włoskim projektantem światowej klasy – Giorgio Armanim, który od wielu lat ubiera znanych sportowców. Wcześniej Armani ubierał piłkarza Cristiano Ronaldo oraz tenisistę Rafaela Nadala. W tym roku Giorgio Armani zaprojektował kolekcję strojów dla włoskich sportowców, którzy będą reprezentować Włochy na igrzyskach olimpijskich w Londynie. Natomiast angielskich sportowców na olimpiadę ubiorą Ralph Lauren i Stella McCartney.

Równie ciekawa jest moda na trybunach sportowych, gdzie mała flaga w barwach narodowych na tshircie definiuje kibica i jego sympatie. Właśnie z myślą o kibicach EURO 2012 marka Big Star przygotowała specjalną kolekcję koszulek damskich i męskich w barwach narodowych poszczególnych reprezentacji. Specjalną kolekcję inspirowaną futbolem przygotowało RESERVED. Obejmuje ona bluzy, koszulki damskie i męskie oraz różne dodatki, jak torby, paski, japonki, czapki, bokserki a wszystko z motywami piłkarskimi. Wybór jest ogromny – oficjalne logo EURO 2012 oraz archiwalne motywy futbolowe. Kolekcja dziecięca to połączenie motywów z kreskówek z symbolami piłkarskimi. A osoby, które nie lubią piłki nożnej też znajdą coś dla siebie - stylową bluzę z napisem "I hate football".

Naturalnie idąc na mecz, w stosownym stroju, nie można zapomnieć o odpowiednim makijażu. I nieważne czy będziemy kibicować na stadionie, w klubie czy w domu z rodziną i przyjaciółmi. Prawdziwie kibicowski makijaż jest wyjątkowy, świetlisty i elegancki. Dominują biało-czerwone paski na policzkach, które można wykonać specjalnymi farbami lub kredkami do malowania twarzy. Oczy delikatnie podkreślone, lekko „przydymione” a zewnętrzne kąciki podkreślone czerwonym lub ciemnoróżowym cieniem. Rzęsy mocno wytuszowane pogrubiającą mascarą. Usta wyraziste, perfekcyjnie wymalowane mocno malinową czerwienią. Paznokcie oczywiście intensywnie czerwone, np. lakier nr 89 Simple Beauty, dodatkowo można zrobić wzorek piłkarski.

tekst: im

BIG STAR

Kolekcja BIG STAR - EURO 2012 Kolekcja BIG STAR - EURO 2012

Reklama na Moda i Styl

BIG STAR

Kolekcja BIG STAR - EURO 2012

RESERVED

Kolekcja RESERVED - EURO 2012 Kolekcja RESERVED - EURO 2012

Kolekcja BIG STAR - EURO 2012 Kolekcja BIG STAR - EURO 2012

Reklama na Moda i Styl

RESERVED

Kolekcja RESERVED - EURO 2012

Kolekcja RESERVED - EURO 2012

Kolekcja RESERVED - EURO 2012

Simple Beauty

Simple Beauty - EURO 2012

Simple Beauty - EURO 2012

Dodatkowe informacje

W artykule wykorzystano zdjęcia pochodzące z materiałów prasowych: BIG STAR, RESERVED, Simple Beauty