Modaistyl.pl - Moda i Styl

Łatka Fashion

Łatka Fashion

Łatka fashion to marka stworzona przez projektantkę Agnieszkę Łatkę, absolwentkę Wydziału Tkaniny i Ubioru w Łodzi. Jej moda jest wyjątkowa i unikatowa a każdy model wykonany jest ręcznie, w pojedynczym egzemplarzu. Tworzy zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyła pracując dla klientów w kraju i zagranicą, ubierając znanych muzyków i artystów m.in.: Mintje van Lier, skrzypaczka w amsterdamskiej filharmonii: Netherlands Radio Philharmonic Orchestra; Ingerid Marie Kvaale, skrzypaczka w norweskiej filharmonii Norwegian Symphony Orchestra, gitarzysta Bolesław Pietraszkiewicz i wielu innych, a także dzięki praktykom u duńskiej projektantki: Tiny Bancroft, Bancroft Cuture.

Dla wszystkich oczekujących czegoś więcej od ubioru, pragnących się wyróżnić i podkreślić swoją indywidualność projektantka oferuje oryginalne, unikatowe kreacje, obok których nie można przejść obojętnie. Agnieszka tworzy swoje kreacje z tkanin, dzianin i skór. Ubiory uzupełnione są akcesoriami, jak czapki, szale, rękawiczki i paski. Dopełnieniem kolekcji jest biżuteria oraz obuwie. Agnieszka Łatka projektuje też modne i stylowe torebki. Jej domeną są wyjątkowe, niebanalne projekty, dopasowane do indywidualnej sylwetki, potrzeb, aktywności, stylu życia i oczekiwań każdego z klientów, odwiedzających atelier Łatka fashion. Projektantka inspiracje czerpie z codzienności, ze swoich licznych podróży, historii mody i sztuki. Najważniejszym celem dla projektantki jest satysfakcja klientów z kreacji, jakie dla nich tworzy oraz rozwój niepowtarzalnego stylu marki Łatka fashion. Każda z jej dotychczasowych kolekcji zachwyca w inny sposób, z niezwykłym wyczuciem łączy najnowsze trendy mody z własnym niepowtarzalnym stylem. Projektantka ceni wysoką jakość tkanin, co potwierdza jej niezwykle kobieca kolekcja na wiosnę i lato 2011 - Attract Me, która została wykonana z wysokogatunkowych tkanin naturalnych, jak jedwab, len i wełna. Zapraszamy do odwiedzenia strony projektantki: www.latkafashion.com

Kolekcja Łatka Fashion

Łatka Fashion: Blue Eggs Łatka Fashion: Chic Model

Łatka Fashion: suknia New Look Łatka Fashion: Ethnic Model

Reklama na Moda i Styl

Kolekcja Łatka Fashion

Łatka Fashion: Dark Blue Suit Łatka Fashion: Graphic Ethnic Model

Łatka Fashion: Graphic Model Łatka Fashion: pas skórzany i kurtka

Łatka Fashion: płaszcz Łatka Fashion: Dark Blue Suit

Łatka Fashion: suknia warstwowa

Opracowanie artykułu

im

Dodatkowe informacje

W artykule wykorzystano zdjęcia i inne informacje pochodzące z materiałów prasowych Łatka Fashion. Zdjęcia: Igor Drozdowski, modelki: Maya/Gaga, Beata Paluszkiewicz/Hook, fashion: Agnieszka Łatka / Łatka Fashion.