Modaistyl.pl - Moda i Styl

Modne nietypowe Andrzejki

Noc basenów

Moda na nietypową imprezę andrzejkową

Andrzejki tuż, tuż, warto pomyśleć o tym gdzie spędzimy tę noc i oczywiście przygotować odpowiednią kreację. Szczególnym wyzwaniem, jest dobór stroju, gdy wybieramy się na imprezę w nietypowym miejscu. I zamiast bawić się w klubie wybierzemy na przykład basen.

Terma Bukovina przygotowała wyjątkową ofertę – Noc Basenów. W sobotę 1 grudnia bukowiańskie baseny termalne zamienią się w niezwykły wodny klub muzyczny. Cały obiekt oświetlą lasery i zacznie się wyjątkowa zabawa andrzejkowa.

Strój wieczorowy zastąpi strój kąpielowy, a poniżej kilka propozycji, jak nawet w kostiumie kąpielowym wyglądać elegancko.

Dobrym rozwiązaniem będzie klasyczny, czarny kostium i pareo lub zwiewna tunika. Idealnym strojem na taki wieczór jest zestaw Dorothy marki Opera Swim Fashion, to strój kąpielowy oraz sukienka, którą można użyć, jako spódnicę. Świetnie sprawdzi się tankini, czyli komplet składający się z topu i majtek.

Wybór odpowiedniego stroju kąpielowego, który ma być zarazem strojem wieczorowym to nie lada wyczyn. Warto pamiętać też o odpowiednich dodatkach, jak ozdobna opaska na włosy, biżuteria i oczywiście buty. Mogą to być gustowne i modne japonki.

Oprac: ls

Czy kostium kąpielowy może być strojem wieczorowym?

sunflair sunflair

sunflair sunflair

Reklama na Moda i Styl

Czy kostium kąpielowy może być strojem wieczorowym?

Opera Opera

Calzedonia Calzedonia

Lupoline Lupoline

BodyLook.pl

BodyLook.pl

Reklama na Moda i Styl

Dodatkowe informacje

W artykule wykorzystano zdjęcia i inne informacje pochodzące z materiałów prasowych: Calzedonia, Lupoline, Sunflair, BodyLook.pl.